سایت آموزشی موسیقی نت به نت

بسته آموزشی سه تار « بخش ماهور » - سایت آموزشی موسیقی نت به نت

پکیج های آموزشی

بسته های آموزشی

بسته آموزشی سه تار « بخش ماهور »

  • انتشار1397/05/31
  • 16 نفر
  • 52063بازدید
بسته آموزشی سه تار « بخش ماهور »

با درود و احترام خدمت شما دوست عزیز ، مخاطبان پرانرژی وبسایت نت به نت . در ابتدا به شما تبریک عرض میکنم که تصمیم به یادگیری « سه تار » به صورت آموزش مجازی گرفته اید . سوالی که ذهن خیلی از هنرجویان را که تصمیم به این نوع یادگیری کرده اند درگیر کرده این است که : آیا به روش مجازی و بدون استاد میشود سه تار یاد گرفت ؟ من با قاطعیت میگویم « بله » . ولی به چند شرط . اول اینکه تصمیم محکمی داشته باشید که آموزش ببینید . دوم اینکه به خودتان تعهد بدهید و این جمله را روی یک کاغذ بنویسید که « من باید سه تار را به صورت مجازی و بدون کلاس حضوری یاد بگیرم » و در آخر اینکه برای خودتان زمان مشخص کنید و برنامه ریزی کنید . با خودتان بگویید « این 29 درس را طی دو ماه به پایان میرسانم » بعد ، طبق این زمان دوماهه ساعت های خودتان را تنظیم کنید . در این روش همه چیز دست خود شماست . هر زمان و هرمکانی خواستید ، شروع به دیدن ویدئو ها کنید . پیشنهاد من به شما این است که : آهسته و پیوسته تمرین کنید . اکثر کسانی که با آموزشهای مجازی موفق شده اند به یادگیری موسیقی ، برای خودشان هدف داشته اند .

 

آنچه باید قبل از تهیه این « بسته آموزشی بدانید »

 

باتوجه به کتاب استاد جلال ذوالفنون . پیش از آنکه وارد درسهای اصلی شوید ، درسهایی به صورت پیش نیاز برای شما قرار داده شده که مواردی چون : آشنایی با ساختمان سه تار – آشنایی با دایره نتها – شناخت کشش نت ها – روش مضراب زدن و غیره .... را شامل میشود  . ما ویدئوهای این دروس پیش نیاز را به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده ایم که میتوانید با مراجعه به قسمت « معرفی مجموعه آموزشی » این درسها را مشاهده کنید . بعد از دیدن درسهای پیش نیاز ، درسهای اصلی « دستگاه ماهور » که شامل 29 درس میباشد را در این بسته یاد خواهید گرفت . درسهای کتاب به صورت پیوسته و زنجیروار میباشد که حتما باید از « درس اول » شروع کنید و مرحله به مرحله پیش بروید . درادامه بشنوید نظر « شمیم » از هنرجویان آنلاین بنده را . شمیم مدتی حضوری پیش استادش سه تار کار میکرد ،. اما به دلیل قبولی در دانشگاه و رفتن به شهری دیگر ، نتوانسته کلاس برود . چون واقعا مشتاق به ادامه راه بوده ، آموزشها را از طریق کانال من دنبال کرد . بعد از اینکه « بسته آموزشی ماهور » آماده شد ، آن را تهیه کرد و در خوابگاه دانشگاه ، درسها را تمرین میکرد . وقتی درسها را مینواخت و برایم میفرستاد باورم نمیشد خودش نواخته . خیلی خوشحال شدم که ثمره آموزشهایم رو دیدم . خدا را شکر پیشرفتش خیلی عالی بود . به نظرمن ، برای پیشرفت در نوازندگی سه تار فقط و فقط یه مقدار همت نیاز دارید .  

 

 

 

 

معرفی « بسته آموزشی دستگاه ماهور »

 

مجموعه ای که برای شما تدارک دیده ایم  شامل 29 درس میباشد . از بخش « ماهور» کتاب استاد جلال ذوالفنون « جلد اول »

که محتویات این بسته به شرح زیر می باشد  .

درس مقدمه - روش برنامه ریزی جهت تمرین 

درس 1 – صفحه 19 کتاب « تمرین انگشت گذاری روی سیم اول »

درس 2–  صفحه 20 کتاب «  تمرین انگشت گذاری روی سیم اول »

درس 3 – صفحه 21 کتاب « تمرین انگشت گذاری روی سیم های سوم و چهارم »

درس 4 – صفحه 22 کتاب « تمرین نتهای سیاه و سفید »

درس 5 – صفحه 23 کتاب « تمرین روی سیم دوم »

درس 6 – صفحه 24 کتاب « تمرین روی سیم های بم »

درس 7 - صفحه 24 کتاب  « تمرین روی سیم اول »

درس 8 - صفحه 25 کتاب « پوزیسیون می »

درس 9 - صفحه 26 کتاب « تمرین نتهای چنگ »

درس 10 – صفحه 27 کتاب « تمرین نت های سیاه و چنگ »

درس 11- صفحه 28 کتاب « پیش درآمد مرتضی نی داوود – قسمت اول »

درس 12 – صفحه 29 کتاب « آشنایی با پوزیسیون سل »

درس 13 – صفحه 30 کتاب « پیش درآمد مرتضی نی داوود – قسمت دوم »

درس 14 – صفحه 31 کتاب « تمرین نت های دولاچنگ »

درس 15 – صفحه 32 کتاب « ترکیب نت های سیاه ، چنگ ، دولاچنگ »

درس 16 - صفحه 35 کتاب  « پیش درآمد مرتضی نی داوود – قسمت سوم »

درس 17 - صفحه 36 کتاب « درآمد »

درس 18 - صفحه 37 کتاب « کرشمه »

درس 19 - صفحه 38 کتاب « خسروانی »

درس 20 - صفحه 39 کتاب « چهارپاره »

درس 21 - صفحه 40 کتاب « مرغ سحر- قسمت اول »

درس 22 - صفحه 44 کتاب « دلکش »

درس 23 - صفحه 45 کتاب « پیش درآمد مرتضی نی داوود – قسمت چهارم »

درس 24 - صفحه 46 کتاب « مرغ سحر- قسمت دوم »

درس 25 - صفحه 48 کتاب « گوشه عراق »

درس 26 - صفحه 49 کتاب « تمرینات چنگ »

درس 27 - صفحه 49 کتاب « پیش درآمد مرتضی نی داوود – قسمت پنجم »

درس 28 - صفحه 51 کتاب « قطعه ضربی از استاد یوسف فروتن »

درس 29 - صفحه 53 کتاب « چهار مضراب از استاد جلال ذوالفنون »

 

صرفه اقتصادی این بسته آموزشی

 

بگذارید با یک مثال این موضوع را برای شما روشنتر کنم . بعد از خواندن این مطلب تلفن خود را بردارید و با یکی از آموزشگاه های شهرتان تماس بگیرید و قیمت کلاس خصوصی آموزش سه تار را بپرسید . تجربه ای که خود هنرجویان در سراسر کشور برای من تعریف کرده اند این بوده که آموزشگاه ها در شهرستان ها بابت هرجلسه کلاس سه تار 40 هزار تومن و در تهران 50 الی 60 هزار تومان پول دریافت میکنند البته طبیعی هم است . چون اجاره آموزشگاه و حق مسئول آموزشگاه و حق استاد و قبض برق و قبض آب و عوارض و غیره .... باعث میشود تا این مبلغ را هنرجو بپردازد . اما در این « بسته آموزشی » شما برای هر درس تقریبا 8000 تومان پرداخت میکنید . تقریبا 5 برابر کمتر . یعنی اگر بخواهید حضوری این درسها را بگذرانید تقریبا 1200.000 تومان باید بپردازید اما بابت این پکیج فقط 250 هزار تومان پرداخت میکنید . نا گفته نماند ، نحوه آموزش در این بسته آموزشی به شکلی است که با مشاهده و دقت به ویدئوهای آن دیگر نیاز به استاد نخواهید داشت . به همین دلیل این مجموعه با استقبال زیادی از هنرجویان رو به رو شده است .

 

 

 

توصیه به هنرجویان

 

دوستان عزیز قبل از خرید این مجموعه ، درسهای پیش نیاز را در مشاهده کنید تا با مفاهیم کلی موسیقی و ساز سه تار آشنا شوید . بنده در هر ویدئو سه مرتبه یک درس برای شما توضیح میدهم ، به طوری که جای هیچ سوالی برایتان باقی نماند . قسمت اول آموزش از روی نت ها توضیح میدهم . قسمت بعدی تصویر کلی بنده به صورت « کادر باز » خواهد بود و با استایل و نحوه مضراب و پرده گیری هر درس آشنا میشوید و در نهایت قسمت سوم کادر بسته روی دست چپ بنده خواهد بود تا موقع انگشت گذاری دقیق پرده ها را مشاهده کنید . با مراجعه به درس اول یک نمونه از این ویدئوها را مشاهده کنید .

 

توجه فرمایید !!! هرگونه تکثیر و انتشار ویدئوهای این بسته آموزشی ، از نظر انسانی و شرعی غیر مجاز است و در صورت مشاهده پیگرد قانونی دارد .

 

 

 

300 دقیقه ویدئوی آموزشی تئوری موسیقی با مراجعه به این لینک . دوره ای که هر نوازنده باید بگذراند

 

 

کلام آخر

 

بعد از ثبت نام و پرداخت ، لینک کلیه درسها برای شما باز میشود و یکی یکی آنها را دانلود میکنید . درون هر لینک یک فایل ویدئویی ، یک فایل صوتی ، یک عکس قرار دارد که مربوط به درس مورد نظر است . فایل ها rar شده میباشند . بعد از دانلود ، آنها را اکسترکت کنید و استفاده نمایید . حجم کل فایلها 1 گیگا بایت میباشد . امیدوارم توضیحات کامل بوده باشد . در صورتی که مطلبی برایتان نا مفهموم بود در قسمت تماس با ما شماره تلفن ما قرار دارد میتوانید با ما تماس بگیرید . موفق و پیروز باشید . 

 

 

ویدئوی مربوط به این « بسته آموزشی » را مشاهده کنید

 

 

 

 

برای دانلود فایل ها شما باید ابتدا عضو سایت بشوید و سپس اقدام به خرید فایل ها بفرمایید بعد از خرید می توانید آنهارااز این مکان ویا از پروفایل کاربری قسمت سفارشات بخش لیست خرید دانلود بفرمایید.

برای راهنمایی بیشتر می توانید از صفحه راهنمای خرید دیدن فرمایید.

درس مقدمه - روش برنامه ریزی جهت تمرین
درس 1 - انگشت گذاری روی سیم اول
درس 2 - انگشت گذاری روی سیم دوم
درس 3 - انگشت گذاری روی سیم های بم
درس 4 - تمرین نتهای سیاه و سفید
درس 5 - تمرین روی سیم دوم
درس 6 - تمرین روی سیم های سوم و چهارم
درس 7 - تمرین روی سیم اول
درس 8 - پوزیسیون می
درس 9 - تمرین نتهای چنگ
درس 10 - تمرین نتهای سیاه و چنگ
درس 11 - پیش درآمد نی داوود – قسمت اول
درس12 - آشنایی با پوزیسیون سل
درس13 - پیش درآمد نی داوود – قسمت دوم
درس14 - تمرین نت های دولاچنگ
درس15 - ترکیب نت های سیاه ، چنگ ، دولاچنگ
درس16 - پیش درآمد نی داوود – قسمت سوم
درس17 - درآمد
درس18- کرشمه
درس19 - خسروانی
درس20 - چهارپاره
درس21 - مرغ سحر- قسمت اول
درس22 - دلکش
درس23 - پیش درآمد نی داوود – قسمت چهارم
درس24 - مرغ سحر- قسمت دوم
درس25 - گوشه عراق
درس26 - تمرینات چنگ
درس27 - پیش درآمد نی داوود – قسمت پنجم
درس28 - قطعه ضربی از استاد یوسف فروتن
درس29 - چهار مضراب از استاد جلال ذوالفنون
افزودن به سبد خرید-250,000 تومان

نظر دهید (برای اعضا)

به این مورد امتیاز بدهید

Captcha

نظرات (16)

معصومه دهباشي

تاریخ ارسال :1397/06/01

عالي

Abas Zolfani

تاریخ ارسال :1397/06/06

با درود.کار شما قیمت نداره استاد عزیز.

حمیدرضا پورمسیح

تاریخ ارسال :1397/06/08

من تا همین الان از فایل های آموزش سه تار شما استفاده کردم و از کانال استفاده میکردم و تمام فایل های آموزش دستگاه ماهور رو دانلود کردم منتها الان که فروشی تو سایت گذاشتید با اینکه دارم اما بر خودم واجب میدونم که بصورت پولی هم خریداری کنم چون به عنوان کسی که مدرس کامپیوتر هستم و بارها فیلم آموزشی رکورد کردم با تمام مشکلات و سختی های رکورد آشنا هستم جدایی از اون همین سایت خودش هزینه هاست و دامین و راه اندازی و پشتیبانی واقعا سی تومن هزینه خیلی خیلی ناچیز برای یه پکیج دستگاه ماهور هستش من الان این پکیج رو میگیرم و منتظرم میمونم دستگاه شور هم پکیجش آماده بشه تا تهیه کنم چون هنوز وسط های ماهور هستم و بسیار بسیار راضی هستم از کیفیت و نحوه تدریس استاد امیدوارم در این مسیر به خاطر بی لطفی ها سرد نشید و ادامه بدید کسی که باید ارزش رو نگه داره حتما نگه میداره

علی اقبال

ممنون از درک شما دوست عزیزم . خیلی لطف دارید

غلامحسین بزرگمهر

تاریخ ارسال :1397/06/10

ممنون استاد بزرگوار.

مجید الفت

تاریخ ارسال :1397/06/12

سلام عرض میکنم خدمت استاد محترم. من خودم قبلا برای یادگیری میرفتم کلاس سه تار اما مخارجش بیشتر از توانم بود و چندماهی کنار گذاشتم و تا با کانال شما آشنا شدم و از روی کلیپ ها پیش رفتم واقعا عالی بودن، مفید تر از کلاسی بود که برای هر جلسش 40 تومن میدادم. و الانم واقعا خوشحالم که از این تصمیمی که گرفته شده تا در ازای پول ارایه بشه چون شما هم دارین برای ساخت این کلیپ ها هزینه میکنین و وقت میذارین و هیچ کاری نباید بی اجرت باشه. همین که این فیلم های آموزشی با این کیفیت عالی رو میذارین واقعا خودش خدمت بزرگیه و امیدوارم ادامه دار بشه. و منتظر پکیج های بعدی هستیم

علی اقبال

چه عالی . باعث افتخاره برام . امیدوارم شاهد موفقیت های روز افزونتون باشم .

مینو محمودی

تاریخ ارسال :1397/06/17

با سلام خدمت استاد ارجمند، به عنوان شخصی که سال ها دست اندر کار امر آموزش هستم، بخوبی قدر زحمات شما را میدانم و با وجود اینکه ویدیوهای بخش ماهور را از طریق کانال دانلود کرده بودم، با توجه به تصمیم درست و بجای شما اقدام به خرید بسته ماهور کردم. مبلغی که تعیین کرده اید در برابر زحمتی که میکشید بسیار ناچیز است. موفقیت شما را در تداوم این راه از خداوند دوستدار زیبایی ها خواهانم. مینو محمودی

علی اقبال

سلام . ممنون از شما . احساس شادمانی میکنم و قتی میبینم از آموزشهام راضی هستید . خدا را شکر

پری بالازاده

تاریخ ارسال :1397/06/23

به همه علاقمندان به سه تار پیشنهاد میکنم که حتما این پکیجو تهیه کنید. بسیار کامل و با آموزش با زبان راحت تدریس شده. با تشکر از استاد محترم اقای اقبال

مهدی محمد حسینی

تاریخ ارسال :1397/07/16

بسیار عالی

حمیدرضا خوشروزی ساروی

تاریخ ارسال :1397/09/02

با سلام خدمت استاد عزیزم جناب آقای علی اقبال. امیدوارم همیشه همینطور پر انرژی باشید و انرژی خودتون رو به ما هم تسری بدید. من در حوزه مهندس مشاور شهرسازی و معماری فعالیت می کنم و سالها سه تار داشتم از سال 85 تا الان ولی سراغش نرفتم. چون مشغله کاری اجازه نمی داد که در کلاس های آموزشگاه ها شرکت کنم. وقت خالی من در ساعات پایانی شب بود و هیچ اموزشگاهی تو این ساعات فعالیت نداشت. اما شما با آموزش های باکیفیت خودتون من رو با سازم آشتی دادید. چقدر از این بابت خوشحالم. من پکیج ماهور شما رو خریداری کردم و در حال تمرین از روی اون هستم. امیدوارم مسیر روشنی که در راستای اعتلای فرهنگی هم میهنانمون در پیش گرفتید رو با قدرت ادامه بدید.

ذبیح اله سیاهپور

تاریخ ارسال :1397/11/02

درود بر شما بزرگوار

مهدي ملكي ها

تاریخ ارسال :1397/12/03

درود بی پایان بر استاد گرانقدر استاد امکانش هست من این پکیج را بصورت سی دی و کامل از شما خریداری کنم بصورت پستی اگر امکانش هست لطفا شماره حساب بدید

علی اقبال

درود بر شما . این پکیج به صورت دانلودی است . در آینده نزدیک قصد داریم به صورت سی دی برای علاقه مندان آماده کنیم

فاطمه دالوند

تاریخ ارسال :1398/01/07

این بسته محشره ...من کلاس نمیرم ولی خیلی سریع در زمینه سه تار پیشرفت کردم.حتی خیلی قشنگ با کمک مقالات استاد اقبال ریز زدن رو هم در عرض 3روز یادگرفتم.انشالله خدا اجرشون بده

منصور عارفی

تاریخ ارسال :1398/03/11

باسلام و ادب تقریبا از زمانی شما فعالتتون را شروع کردین من خدا خواست با شما اشنا شدم بدلیل اینکه شرایط فراگیری موسیقی را نداشتم پس از اشنایی تصمیم گرفتم یه ساز تهیه کنم و شروع کنم در ابتدا فکر می کردم حالا یه مدت فعالیت می کنن و نصفه و نیمه رها میشه ..........ولی متوجه شدم جناب اقبال خیلی با پشتکار و دلسوزانه و روی برنامه دنبال میکنن ..........این شد مصمم تر شدم خلاصه با توجه به اینکه عضو کانال بودم و ویدویوهارا دانلود میکردم 97/10/13تونستم یه ساز تهیه کنم و اموزشها را تمرین کنم ....یادمه اوایل میگفتم یعنی میشه یه روزی یه اهنگی بزنم ؟خخ خوب شکر خدا الان می تونم البته نمیگم حرفه ای ولی با توجه به مجازی بودن از خودم راضیم ولی با توجه به نظم و پشتکار اقای اقبال خودمو موظف ومقید می دونم باید خیلی بیشتر تلاش کنم .خلاصه می تونم به جرات بگم تو فضای مجازی شما تنها کسی هستید که اینگونه تدریس می کنید .سخن اخرم اینه من فی الواقع نمی تونیم به عنوان شاگرد و هنر جو ادای دین کنم ولی همیشه دعاتون می کنم و از خدا سلامتی و کامیابی و برکت براتون ارزو می کنم

رحیم باقری

تاریخ ارسال :1398/03/23

با سلام و احترام بسته های آموزشی شما آموزش سه تار را تا حد زیادی آسانتر و از نظر اقتصادی به صرفه تر برای مصرف کننده کرده است.فکر نمی کنم بتوان ساده تر از این آموزش غیر حضوری تنظیم کرد.بسیار عالی و کامل هستند.دست مریزاد.من با سن بالای ۵۰ در حال یادگیری از طریق بسته‌های آموزشی تهیه شده توسط شما هستم و پیشرفت آن برای خودم قابل قبول هست.ممنونم

سجاد مرادي

تاریخ ارسال :1399/01/16

سلام بر استاد اقبال عزيز ممنون از شما بابت ممارست هاتون جهت اشاعه هنر موسيقي خسته نباشين

زهره مبصری

تاریخ ارسال :1399/05/11

سلام بسیار ممنون از آموزش های مفید و قابل لمس و کاربردی شما مستدام باشید

علی اقبال

سپاس از شما؛ از اینکه آموزش ها مورد پسندتان بوده است خرسندیم.

0