پست های آموزشی

پست آموزشی

آواز ابوعطا - درس سوم - سَیَخی

  • انتشار1398/08/22
  • 0 نفر
  • 482بازدید
آواز ابوعطا - درس سوم - سَیَخی

درود به همراهان وبسایت نُت به نُت . درس سوم از بخش آواز ابوعطا را آغاز میکنیم . این درس گوشه  « سَیَخی » نام دارد که از گوشه های مهم آواز ابوعطا است  . صفحه 95 کتاب استاد جلال ذوالفنون اختصاص دارد به این درس . امیدوارم درس دوم یعنی درآمد را به خوبی کار کرده باشید . این درس هم مثل درس پیش ،میزان ضربی ندارد و بایستی فضای ملودیکی و ریتمیک این گوشه را درک کنید و سپس روی ساز اجرا کنید . نکته ای که در هنگام نواختن گوشه های آوازی باید رعایت کنید این است که حس آن آواز را درک کنید . بعضی از هنرجویان تصور میکنند باید نت ها را مشابه میزانهای ضربی « پا بزنند » و بنوازند . اما به این شکل نیست . باید با توجه به نُت ، غالب کشش ها را درک کنید . پیشنهاد میکنم حتماً فایل صوتی را گوش کنید سپس بار اول بدون ساز ویدیو را ببینید، بعد شروع به نواختن کنید . هم اکنون میتوانید درس را تهیه و دانلود کنید .

 

خرید پکیج کامل آواز ابوعطا

 

 

فایل صوتی و ویدئوی آموزشی درس سَیَخی، داخل فایل دانلودی قرار دارد . حجم فایل 104 مگابایت است . فایل به صورت zip میباشد . بعد از دانلود آن را unzip کنید و استفاده کنید . توصیه میکنم هنگام خرید فیلتر شکن خود را غیر فعال کنید.

 

قسمتی از ویدئوی آموزشی این درس را مشاهده کنید

 

برای دانلود فایل ها شما باید ابتدا عضو سایت بشوید و سپس اقدام به خرید فایل ها بفرمایید بعد از خرید می توانید آنهارااز این مکان ویا از پروفایل کاربری قسمت سفارشات بخش لیست خرید دانلود بفرمایید.

برای راهنمایی بیشتر می توانید از صفحه راهنمای خرید دیدن فرمایید.

آواز ابوعطا - درس سوم - سَیَخی (دانلود) افزودن به سبد خرید-15,000 تومان

نظر دهید (برای اعضا)

به این مورد امتیاز بدهید

Captcha

نظرات (0)

تاکنون نظری ثبت نشده است.

0