ZNR52QI سایت آموزشی موسیقی نت به نت

فروشگاه

پست های آموزشی

پست آموزشی

آموزش سنتور- درس سی و چهارم- قسمت دوم- تمرینهای صفحه 46 کتاب

  • انتشار1400/09/30
  • 0 نفر
  • 0بازدید
آموزش سنتور- درس سی و چهارم- قسمت دوم- تمرینهای صفحه 46 کتاب

 

درود بر شما خوبان.  درس سی و چهارم از کتاب دستور سنتور استاد فرامرز پایور به تدریس استاد مصطفی رسولیان را مشاهده می فرمایید. قسمت دوم از چهار مضراب سه گاه که به خاطر طولانی بودن و اهمیت خاص در دو قسمت در اختیار شما قرار می گیرد. ابتدا خوانش نت ها و سپس اجرای آن بر روی ساز سنتور را خواهید دید. نکات مهم آموزشی در قسمت قبلی به صورت کامل شرح داده شد. اکنون کمی در مورد نحوه کار با ویدیوهای آموزش مجازی سنتور وبسایت نت به نت توضیحاتی ارائه خواهیم نمود.

 

آموزش مجازی سنتور در وبسایت نت به نت

وبسایت نت به نت با آموزش سازهای مختلف توانسته است توجه هنرجویان زیادی را به خود جلب کند. نزدیک به دو سال است که آموزش مجازی ساز سنتور نیز در دستور کار این مجموعه قرارگرفته است. این وبسایت با همکاری استادی با تجربه و کاربلد، مصطفی رسولیان؛ توانسته است با متدی جدید و جذاب، خیال هنرجویان را بابت یادگیری بی دردسر این ساز آسوده سازد. روند کار بسیار مشابه با کلاس های حضوری است. هر هفته یکی از دروس کتاب دستور سنتور در این وبسایت منتشر می شود، هنرجو طبق آن به تمرین می پردازد و خود را برای قسمت های بعدی آماده می کند. اگر سوال و اشکالی هم برای هنرجویان پیش آمد، می توانند با استاد به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنند. اما شاید سوالی که نوازندگان داشته باشند در مورد راهبرد نهایی و دور نمای آموزشی باشد. یعنی تا کجا قرار است وبسایت نت به نت با آموزش سنتور، به همین روال ادامه دهد. خدمتتان عرض کنیم که ما فعلا در مرحله مقدماتی آموزش سنتور هستیم و تا رسیدن به مراحل پیشرفته حدود دو یا سه سال زمان میبرد. همانطور که میدانید یادگیری یک ساز نیاز به آهستگی و پیوستگی دارد. مخصوصا نوازندگی با ساز سنتور که با دو مضراب به صورت همزمان با هر دو دست صورت می گیرد و به تعادل و مهارتی دو چندان نیازمند است. پس از دوره مقدماتی، وارد دوره متوسطه و پس از آن دوره  پیشرفته آموزش سنتور خواهیم شد. در کنار آن با آموزش آهنگهای زیبا برای سنتور در روند آموزشی ایجاد تنوع میکنیم. ما در تمامی این مراحل با شما همراه خواهیم بود. و این شما هستید که باید برای حرفه ای شدن، مصمم باشید و طبق آموزشهای استاد رسولیان پیگیر یادگیری این ساز دلنشین باشید.

 

 

برای دانلود فایل ها شما باید ابتدا عضو سایت بشوید و سپس اقدام به خرید فایل ها بفرمایید بعد از خرید می توانید آنهارااز این مکان ویا از پروفایل کاربری قسمت سفارشات بخش لیست خرید دانلود بفرمایید.

برای راهنمایی بیشتر می توانید از صفحه راهنمای خرید دیدن فرمایید.

آموزش سنتور- درس سی و چهارم-قسمت دوم- تمرینهای صفحه 46 کتاب (دانلود) افزودن به سبد خرید-30,000 تومان

نظر دهید (برای اعضا)

به این مورد امتیاز بدهید

Captcha

نظرات (0)

تاکنون نظری ثبت نشده است.

0