ZNR52QI سایت آموزشی موسیقی نت به نت

فروشگاه

اخبار

اخبار

نحوه برگزاری کلاسهای خصوصی مجازی آموزش ساز سنتور استاد مصطفی رسولیان

  • انتشار1400/04/30
  • 361بازدید
نحوه برگزاری کلاسهای خصوصی مجازی آموزش ساز سنتور استاد مصطفی رسولیان

 

با فراگیری کلاس های آموزشی مختلف در زمینه های گوناگون در فضای مجازی، بستر مناسبی در دنیای اینترنت ایجاد شد تا هنرجویان بتوانند با هزینه ای کمتر به آموزش علایق خود بپردازند. در همین راستا، وبسایت آموزش مجازی موسیقی نت به نت چند سالی‌ست است که با آموزش غیر حضوری سازهای مختلف، توانسته توجه خیل عظیمی از هنرجویان موسیقی را به خود جلب نماید. یکی از سازهای مورد آموزش در وبسایت نت به نت، ساز دلنشین و اصیل سنتور می باشد که توسط استاد با تجربه و کار بلد این ساز، مصطفی رسولیان مورد تدریس قرار گرفته است.

آموزش سنتور این مجموعه بر اساس کتاب دستور سنتور استاد زنده یاد فرامرز پایور می باشد. آموزشها بسیار با کیفیت هستند و هنرجو می تواند از سطح صفر (یعنی سطحی که هنوز دست به سنتور نزده باشد) کار را آغاز کرده و با متد استاد رسولیان پا به عرصه یادگیری این ساز کامل ایرانی بگذارد.

و اما شاید برخی از هنرجویان تمایل داشته باشند که سنتور را به صورت خصوصی یاد بگیرند. برای این منظور تمهیدات لازم اندیشیده شده که در زیر مراحل ثبت نام  و نحوه برگزاری آن را برای شما شرح می دهیم.

 

نحوه برگزاری کلاسهای خصوصی مجازی ساز سنتور

هر ترم آموزش خصوصی سنتور ۱۲ جلسه است که سه ماه به طول می انجامد. برای شروع آن می بایست به پشتیبانی نت به نت در تلگرام پیام دهید و موضوع کلاسهای خصوصی سنتور استاد رسولیان را مطرح نمایید. پس از پرداخت هزینه ۴ جلسه از این کلاس ها، پشتیبانی شما را به استاد رسولیان معرفی کرده و پس از هماهنگی لازم، کلاسهای شما آغاز می شود. آدرس پشتیبانی تلگرام نت به نت در زیر درج شده است.

 

آدرس تلگرام پشتیبانی وبسایت آموزش مجازی موسیقی نت به نت

 

مراحل آموزشی بدین صورت است که استاد رسولیان ابتدا از شما یک آزمون تعیین سطح می گیرد. البته این آزمون برای آن دسته عزیزانی است که قبلا سنتور کار کرده اند. برای هنرجویانی که از صفر شروع می کنند، این مرحله در کار نخواهد بود.

پس از تعیین سطح، استاد به صورت هفتگی برای شما ویدیوهای آموزشی می فرستد. این ویدیوها از طریق واتساپ یا تلگرام (هر کدام که هنرجو بخواهد) برای شما ارسال می گردد. شما یک هفته فرصت خواهید داشت تا با تمرین درس مربوطه به آمادگی لازم برسید و از نواخت خود فیلم بگیرید برای استاد ارسال کنید.

پس از رفع ایرادات احتمالی، ویدیوی بعدی برای شما ارسال می شود و به همین ترتیب جلسات هفتگی ادامه می یابد.

 

چند نکته در مورد کلاسهای خصوصی مجازی سنتور

عزیزان باید توجه داشته باشید تشخیص اینکه در چه سطحی از نوازندگی سنتور قرار دارید، با استاد رسولیان می باشد. لذا در آزمون تعیین سطح به هیچ وجه سعی نکنید بدون ایراد بنوازید. در حقیقت باید خود واقعیتان را به استاد معرفی کنید. با توجه به سطح نوازندگی شماست که استاد تصمیم می گیرد از چه مرحله ای کار با شما را آغاز کند.

منضبط و وقت شناس باشید. استاد زمانبندی خود را به گونه ای برنامه ریزی می کند که کلاس ها راس موعد و قرار قبلی برگزار شود.

به انجام تمرینات و تکالیفی که استاد برای شما قید می کند، کاملا می بایست پایبند باشید و اگر یک هفته نتوانستید به هر علتی به تمرین درس مربوطه بپردازید، حتما از قبل با استاد هماهنگ کنید تا هزینه آن جلسه سوخت نگردد.

قبل از شروع کلاسها حتما می بایست کتاب دستور سنتور استاد فرامرز پایور را تهیه کنید. آموزش ها بر مبنای همین کتاب خواهد بود و بدون آن عملا شروع کلاسها امکان پذیر نخواهد بود. این کتاب در همه کتابفروشی های معتبر موجود است. در فروشگاه آنلاین نت به نت هم می توانید اقدام به خرید آن نمایید. لینک خرید این کتاب در زیر درج شده که با کلیک بر روی آن مستقیما به صفحه خرید کتاب هدایت می شوید.

 

خرید آنلاین کتاب دستور سنتور استاد فرامرز پایور

 

جلسات رفع اشکال آنلاین با استاد رسولیان

فارغ از آموزشهای عمومی و خصوصی سنتور، هنرجویان می توانند برای رفع اشکال به صورت زنده و آنلاین با استاد رسولیان ارتباط برقرار نمایند. طریقه ثبت نام در این جلسات هم مثل آموزش خصوصی، از طریق پشتیبانی تلگرام نت به نت صورت می گیرد. به پشتیبانی پیام دهید و برای هر تعداد جلسه رفع اشکال آنلاین ثبت نام نمایید. مدت زمان این جلسات نیم ساعت خواهد بود و ارتباط به صورت مستقیم در بستر یکی از پیام رسانهای اجتماعی مثل واتساپ صورت می پذیرد.

 

 

0