ZNR52QI سایت آموزشی موسیقی نت به نت

فروشگاه

اخبار

اخبار

نحوه برگزاری کلاس‌های خصوصی مجازی آموزش سازتنبک استاد امین صادق‌پور

  • انتشار1400/04/07
  • 0بازدید
نحوه برگزاری کلاس‌های خصوصی مجازی آموزش سازتنبک استاد امین صادق‌پور

 

تا ده سال پیش و قبل از فراگیری فضای بیکران مجازی، اشخاص برای یادگیری هر هنری از جمله موسیقی، مجبور به حضور فیزیکی در آموزشگاه ها بودند. با ورود به عصر جدید، تقریبا هنری نیست که نتوان به صورت مجازی و از راه دور آن را آموخت.

وبسایت نت به نت در سالهای گذشته توانسته است ارتباط هنرجویان با آموزش مجازی سازهای مختلف را، به شکل مطلوبی به مرحله اجرا در آورد. یکی از این سازها، ساز تنبک است که استاد امین صادق پور، تدریس مجازی آن را بر عهده دارند.

حدود یک سال پیش، آموزش مجازی تنبک در وبسایت نت به نت کلید خورد. جلسات آموزشی بر مبنای جلد اول کتاب روش نوین آموزش تنبک به صورت کاملا رایگان در اختیار هنرجویان قرار گرفت، و در حال حاضر مدتی است که جلد دوم این کتاب نیز دستور کار قرار گرفته است. هنرجویان زیادی کار خود را با آموزشهای عمومی ما آغاز کردند و روز به روز تعداد این افراد نیز بیش از پیش می گردد.

اما همیشه هستند کسانی که علاقه دارند که با استاد مربوطه به صورت خصوصی کلاس های مجازی داشته باشند و از این طریق به یادگیری بپردازند. پیامهای زیادی که در این خصوص به پشتیبانی تلگرام وبسایت نت به نت ارسال می شود، موید این مطلب است.

لذا جهت اجابت درخواست عزیزانی که تمایل به شرکت در کلاس های مجازی خصوصی آموزش تنبک دارند؛ این امکان را میسر نموده و در ادامه این خبر، به نحوه برگزاری و طریقه ثبت نام این کلاس ها می پردازیم.

 

تماس با پشتیبانی تلگرام وبسایت آموزش موسیقی نت به نت جهت ثبت نام در کلاس خصوصی تنبک

 

نحوه برگزاری کلاس‌های خصوصی مجازی ساز تنبک

هر ترم آموزش تنبک ۱۲ جلسه می باشد که ۳ ماه به درازا می کشد. هر هفته یک جلسه!

برای شروع به آدرس تلگرام نت به نت پیام داده و موضوع شرکت در کلاس های خصوصی استاد صادق پور را مطرح کنید. پس از پرداخت هزینه‌ی حداقل ۴ جلسه، شما به استاد صادق پور معرفی می شوید.

آموزش ها به این صورت است که ابتدا استاد از شما یک آزمون تعیین سطح می گیرند (تا مشخص شود از چه سطحی می بایست کار خود را آغاز نمایید).

پس از تعیین سطح، استاد به صورت هفتگی برای شما ویدیوی آموزشی میفرستند. شما یک هفته زمان خواهید داشت تا آن جلسه را تمرین کرده و در روز موعود از نواخت خود فیلمی برای استاد بفرستید. استاد به رفع اشکالات احتمالی شما خواهد پرداخت و پس از آمادگی، جلسات بعدی نیز طبق همین منوال ادامه خواهد یافت.

 

چند نکته در مورد کلاسهای مجازی خصوصی تنبک

در آزمون تعیین سطح اولیه، به هیچ عنوان سعی نکنید آن چه را که نیستید به نمایش بگذارید. دقیقا خودتان باشید ولو اینکه تا به حال دست هم بر ساز تنبک نزده باشید. به استاد خود کاملا اعتماد کنید. اوست که تشخیص می دهد از چه مرحله ای میبایست آموزش ها شروع شوند.

وقت شناس باشید. استاد مربوطه زمانبندی کار خود را به گونه ای تنظیم می کند که دقیقا سر موعد هماهنگ شده کلاسها برگزار شوند.

به انجام کامل تکالیف پایبند باشید. اگر در یک هفته بنا به علتی نتوانستید تمرین کنید، حتما قبل از آن با استاد هماهنگ کرده تا هزینه آن جلسه سوخت نگردد.

شما حتما می بایست کتاب روش نوین آموزش تنبک را در اختیار داشته باشید. برای تهیه این کتاب می توانید به فروشگاه وبسایت نت به نت مراجعه بفرمایید.

 

خرید آنلاین کتاب روش نوین آموزش تنبک

 

جلسات رفع اشکال آنلاین با استاد صادق پور

جدای از بحث کلاسهای خصوصی، هنرجویان ساز تنبک می توانند برای جلسات رفع اشکال آنلاین با استاد صادق پور نیز اقدام کنند. برای این منظور می توانید به پشتیبانی تلگرام وبسایت نت به نت پیام داده و نسبت به ثبت نام برای یک یا چند جلسه رفع اشکال آنلاین اقدام نمایید.

جلسه رفع اشکال به صورت آنلاین و زنده، در بستر یکی از پیام رسانهای اجتماعی نظیر واتساپ با استاد مربوطه انجام می پذیرد.

مدت زمان این جلسات نیم ساعت می باشد.

 

0